Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 3 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Szkolenie i staże w Niemczech

Biuro Województwa Opolskiego w Moguncji dzięki kooperacji z Ministerstwem ds. Ekonomii, Ochrony Klimatu, Energii i Planowania Przestrzennego Nadrenii-Palatynatu ma okazję zaproponować szkolenie na terenie Niemiec w okresie 12.04.2015-19.06.2015 na temat zarządzania, marketingu oraz ochrony środowiska.

Koszty pobytu stażystów pokrywa w pełni strona niemiecka (zakwaterowanie, ubezpieczenie zdrowotne). Dodatkowo stażyści otrzymują stypendium na czas pobytu w Niemczech. Koszty podróży z Polski do Niemiec i z powrotem ponoszą stażyści.

Wymagania:

- pełne wyższe wykształcenie

- około 3 lata stażu pracy

- bardzo dobra znajomość języka niemieckiego

- wiek do 35 lat

Długość szkolenia wynosi dziesięć tygodni i składa się z trzechtygodniowych całodziennych kursów dotyczących m.in. organizacji pracy, zarządzania przedsiębiorstwem, marketingu oraz tematów eksportu jak i międzynarodowej współpracy gospodarczej. Po zajęciach teoretycznych uczestnicy szkolenia będą mieć okazję odbyć siedmiotygodniową praktykę w interesujących ich przedsiębiorstwach, instytucjach lub urzędach Nadrenii-Palatynatu.

Termin zgłoszenia: 16.03.2015

Liczba dostępnych miejsc: 1-3 (liczba miejsc uzależniona jest od zainteresowania w innych krajach Europy Środkowo-Wschodniej)

W przypadku zainteresowania powyższą ofertą proszę o kontakt z naszym biurem. Dane kontaktowe poniżej.

Dodatkowe informacje w języku niemieckim znajdują się w PDFzałączniku (189,73KB).

Ministerstwo ds. Ekonomii, Ochrony Klimatu, Energii i Planowania Przestrzennego Nadrenii-Palatynatu zastrzega sobie prawo selekcji kandydatów i wyboru stażystów spośród przesłanych zgłoszeń.

Wersja XML