Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 3 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Udane starty biegaczy z Korfantowa

Miesiąc październik to szereg zawodów biegowych, w których z powodzeniem uczestniczyli zawodnicy Korfantowskiego LUKS-MGOKSiRU. W Lewinie Brzeskim na dystansie 10,5 km w stawce około 100 zawodników w kategorii kobiet  z czasem 38,32 min zwyciężyła Barbara Niewiedział pokonując drugą na mecie Aleksandrę Boroń z Opola o ponad 9 min. Wśród panów zwyciężył Kamil Karbowiak z Brzegu z czasem 35,31 min. Piotr Piotrowski ukończył zawody na 4 miejscu. Z dobrej strony zaprezentowała się młodzież naszego klubu czego dowodem były miejsca na podium.

Rocznik 2002-2003 dystans 500m w kat. dziewcząt 4 miejsce Wiktoria Niewiedział. Na tym samym dystansie wśród chłopców zwyciężył Szymon Podgórski.

Rocznik 2000-2001 dystans 1000 m - 7 miejsce Lidia Przystawska, 11 m Julia Krupska, 16 m Wiktoria Bocheńska,

18 m Patrycja Dobrowolska. Wśród chłopców 5 m Jakub Szybol. W roczniku 1997-1999 na dystansie 1500 m bezkonkurencyjna okazała się Paulina Staffa. Natomiast wśród chłopców zwyciężył Artur Filin, 3 m Paweł Krawczuk, 5m Jakub Ligas. Tydzień wc ześniej na stadionie olimpijskim w Wrocławiu w cyklu Grand Prix PZLA wbiegach przełajowych na dystansie 10 km zwyciężyła Barbara Niewiedział przed Danutą Piskorowską oraz Magdaleną Kuśmierską z Wrocławia. Natomiast Piotr Piotrowski wystartował z setką innych biegaczy w Złotym Stoku najszybciej pokonując dystans 5 km.

 Opracował Mariusz Żabiński

Brak opisu obrazka Brak opisu obrazka Brak opisu obrazka

Wersja XML