Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 3 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Wyróżnienie w konkursie Opolska Nagroda Jakości

28 maja 2008 r. po raz kolejny (piąty) przyznane zostały "Opolskie Nagrody Jakości". Konkurs organizowany jest przez Opolską Izbę Gospodarczą i Opolskie Centrum Rozwoju Gospodarki, a swoim patronatem objęli go marszałek województwa, wojewoda i prezydent Opola.

W konkursie nagradza się tych, którzy w swojej działalności - niezależnie od dziedziny, jaką się zajmują - stawiają przede wszystkim na jakość - jakość pracy, wzrost satysfakcji klientów oraz sukces rynkowy. Tegoroczna edycja nagrody miała szczególny charakter - po raz pierwszy nagrodzeni zostali "Znakomici Przywódcy", czyli menedżerowie, którzy doskonale odnaleźli się na europejskich rynkach i z sukcesami stosują w swoich firmach nowoczesne metody zarządzania.

Marszałek Józef Sebesta, gratulując nagrodzonym, mówił:
- Nagradzanie nowoczesnych metod zarządzania jest jednym z lepszych sposobów zachęcenia innych do kopiowania dobrych wzorów, jest zachętą do zmierzenia się z wyzwaniami, jakie co dzień stawia przed nami wszystkimi nowoczesna gospodarka. Marszałek zachęcał także firmy do realizacji koncepcji zarządzania przez jakość, bo może stać się ona kluczem do wzrostu satysfakcji klientów, pracowników oraz innych osób związanych z firmą czy instytucją.

W tym roku w konkursach nagrodzeni zostali:

Laureaci konkursu "Opolska Nagroda Jakości":

Wyróżnieni w konkursie "Opolska Nagroda Jakości":

Laureaci konkursu "Znakomity Przywódca":

Źródło: (UMWO/VR)

Obraz 035.jpeg Obraz 037.jpeg Obraz 052.jpeg Obraz 064.jpeg Obraz 066.jpeg

Opolskie Nagrody Jakości.jpeg

Wersja XML